Wyjazd na turniej – Frisbeer (9-10 luty 2013) Praga (Czechy)

Drodzy freestylowcy !

W sezonie zimowym odbędą się jak co roku największe halowe zawody freestylowe w Europie – Frisbeer w Pradze (Czechy). W związku z tym że byłem tam w zeszłym roku chciałbym Wam zarekomendować ten wyjazd i przybliżyć kilka szczegółów dotyczących organizacji turnieju na podstawie zeszłorocznych doświadczeń. Warto odwiedzić Pragę ze względu na piękną architekturą, a także możliwość zagrania z najlepszymi i nabycia wielu umiejętności których mogą nas nauczyć inni bardziej doświadczeni gracze.

Najbliższa edycja odbędzie się w weekend 9 i 10 lutego 2013.

Same zawody odbywają się w sobotę i niedzielę , natomiast w zeszłym roku mieliśmy około 16:00 w piątek tzw. „Welcome JAM” i wiele piwa potem 🙂 także lepiej przyjechać w miarę możliwości dzień wcześniej.

Obecnie np. z Warszawy można polecieć w dwie strony za 340 zł samolotem albo pojechać polskim busem za mniej niż 50zł (w dwie strony!!!).
Ceny noclegu w zeszłym roku wyniosły za noc w „Frisbee hotelu (z innymi graczami)” – 12 Euro.
Cena rejestracji jako zawodnik (dostajemy dysk, t-shirt, kanapki i owoce do jedzenia w trakcie turnieju, no i oczywiście możemy grać jako uczestnik + akcesoria) – 40 Euro.
Dodatkowo trzeba się liczyć z dużą ilością piwa które musimy wypić w trakcie turnieju – w końcu to FrisBEER 🙂 Ceny (jedzenia, napoi) w Pradze poza centrum i starówką nie odbiegają znacząco od cen w Polsce.

Na razie poza datami nie ma jeszcze żadnych szczegółów edycji 2013, ale nie powinno być dużych zmian w kosztach w stosunku do roku 2012. Na naszej stronie (www.freestylefrisbee.pl) będą się pojawiać szczegóły dotyczące wyjazdu kiedy tylko ekipa z Czech powie nam coś więcej.

Ponieważ każdy z nas mieszka w innej części Polski – jeśli jesteście zainteresowani wyjazdem proponuje już sprawdzić ceny biletów na bus/pociąg/samolot ponieważ będą one z czasem drożeć oraz zaplanować ten wyjazd w kalendarzu i budżecie. Daj znać – może uda nam się zorganizować jakiś wspólny transport 🙂

strona turnieju: http://www.frisbeer.cz/
strona na facebook`u: https://www.facebook.com/pages/Frisbeer-Cup/201269523392?ref=ts&fref=ts

Proszę przekażcie tą informację dalej do innych graczy.

„Niech spin będzie z tobą!”

Konrad Patris
e-mail: freestyle.disc.pl@gmail.com

patris