Frisbeer 2013

Już są konkrety dotyczące wyjazdu w lutym :))))))).

Ruszyła już możliwość rejestracji na halowy turniej Frisbeer w Pradze, który odbywa się 9 i 10 lutego 2013. My jedziemy już w czwartek rano (7.02) i wracamy we wtotrek (12.02) – chcemy pograć w piątkowym JAMie i więcej porzucać niż na samym turnieju – także w poniedziałek. Zachęcamy do wyjazdu – to dobra okazja aby poznać ludzi z dużym doświadczeniem w freestyle`u z całego świata – prawdopodobnie też tych najlepszych.

Transport:

Na chwilę obecną (29.12.2012) zdecydowaliśmy się na PolskiBus.pl – podróż (12h) w dwie strony za 50zł. Wyjazd 7.02 (czwartek) 7:00 rano z Warszawy – powrót o 12.02 (wtorek) o 8:40 z Pragi. BUS jedzie po drodze przez Łodź i Wrocław – chyba można się dosiąść.

Nocleg/hotel:

Podczas rejestracji na turniej można wybrać jedną z trzech opcji noclegu: własny hotel, nocleg u graczy z Czech, „frisbeer apartments”. My zdecydowaliśmy się na frisbeer apartamenty – koszt to 10€/noc – czyli około 40zł. Ten sam hotel co w zeszłym roku – bardzo dobry standard :). Aby zarezerwować miejsce w tym hotelu dla graczy trzeba zarejestrować się do udziału w turnieju. Miejsc jest podobno tylko 25 więc warto się pospieszyć.

Turniej:

Aby wziąć udział w turnieju jako trzeba zarejestrować się na stronie http://www.frisbeer.cz/registration/ i zapłacić 25€ – gość lub 42€ – zawodnik. W tej cenie dostajemy kanapki, owoce, napoje przez 2 dni w trakcie turnieju oraz t-shirt i dysk. Możemy brać udział w turnieju w dywizji PAIRS lub CO-OP. Oczywiście nie ma przymusu gry – można przyjechać na JAM między zawodami albo tylko popatrzeć – wtedy rejestrujemy się jako gość i dostajemy to samo co gracze poza dyskiem.

Inne:

W trakcie czeka nas pewnie kilka imprez i dużo rzucania nie tylko na hali – w zeszłym roku wciągu dnia było +15°C (w lutym) więc graliśmy także na zewnątrz nocą :). Odwiedzimy najprawdopodobniej Crossclub w sobotę wieczorem.

Więcej informacji na temat samego turnieju znajdziecie na tej stronie: http://www.frisbeer.cz/players/

patris