Sprzet

Do Freestyle Frisbee przede wszystkim potrzebujesz dysku i pozytywnego nastawienia. Myślę ,że każdy kto trafił na stronę posiada już swój dysk ale warto jest zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt. Poza tym jeśli chcesz poszerzyć swoje umiejętności o bardziej zaawansowane ruchy takiej jak NAIL DELAY / RIM DELAY proponujemy zaopatrzyć się w silikon w spray`u i pazury. Chcąc poprawić swoje umiejętności w AIRBRUSH`u i BODY ROLLach możesz skorzystać z Whiz Ringów. Niezbędna jest też muzyka (słuchawki lub boombox z ulubioną muzyką – baaaaardzo wskazane).

SKLEPY Z SPRZĘTEM

Niestety ciężko jest coś takiego jak whiz-ringi i paznokcie dostać w Polsce, ale polecam zakupić sobie tutaj razem z członkostwem w FPA (w najtańszej opcji – Jammer Membership za 10$ dostajemy dwa dyski, whiz ring i ew.film intruktażowy). Ta forma członkostwa jest dofinansowana przez FPA. Przed złożeniem takiego zamówienia prosiłbym o kontakt na nasz e-mail, warto byłoby zrobić grupowe zamówienie i zapłacić tylko raz za przesyłkę z USA. Poniżej link do sklepu WrightLife :

FPA Membership

Aktualnie pracujemy nad możliwością dystrybucji tego „sprzętu” do freestyle`u w Polsce na zasadzie non-profit. Planujemy stworzyć „pakiety” do freestyle`u zawierające: whiz-ring, dysk/dyski, pazury+klej , spray i ew.filmy instruktażowe. Informacje wkrótce.

Natomiast w tej chwili możesz sam uzbroić się w sprzęt w następujący sposób:

1.Dysków szukaj na allegro i w sklepach internetowych w Polsce.

2.Spray na stacji benzynowej Orlenu lub w innym miejscu (nie na każdej stacji jest), może jakiś auto-sklep internetowy.

3.Pazury pisz do Michała – informacja na stronie głównej.

4.Whizring pisz do Konrada – mam aktualnie kilka na zbyciu (e-mail w zakładce Kontakt w Linkach).